Obec Němčičky > Aktuality > Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Datum konání:
zítra

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 21.11.2018 od 07:30 do 15:30

celá obec Němčičky - tj.

1)Domácnosti, provozy a zařízení napájené z distribuční trafostanice TS Němčičky - Obec (620395)

2)Odběratelská trafostanice Němčičky - ZD (č. 620396) - VYPNUTÍ SE NETÝKÁ DOMÁCNOSTÍ

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.